Strona głowna  /  Kółko taneczne!
Kółko taneczne!

Witamy w zakłace poświęconej naszej tanecznej działalości!
W poprzednich latach udało nam się zainteresować tańcem i muzyką dużą część 5-6 latków. Kółko taneczne prowadzone jest już od 3 lat,
z każdym rokiem próbujemy doskonalić nasz warsztat pracy oraz metody.
Na kółku dzieci poznają zagadnienia z rytmiczne- m,in wartości nutowe, instrumenty, tataizujemy, solmizujemy, fonogestykujemy, śpiewamy, bawimy się i tańczymy.
Poznajemy historię tańców polskich oraz z różnych stron świata, poznajemy podstawowe kroki oraz wykonujemy układy choreograficzne do muzyki. Słowem- ROBIMY COŚ CO LUBIMY :)
Wykorzystujemy różne metody pracy oraz doświaczenia wybitnych autorytetów- m.in B. Strauss, Z. Koday'a, R. Labana, C. Orffa, E. Dalcroze'a i innych.
W roku szkolnym 2018/2019 planujemy oprócz tradycyjnych tańców polskich i tańców z różnych stron świata wystawienie musicalu " Dzieci dzieciom"- "Vaiana skarb oceanu".

Dziękuję za zainteresowanie zajęciami i rozbudzenie w dzieciach tanecznej pasji :)

J. Kowalcze

Ostatnia aktualizacja: 2018-11-09