To takie proste!
Strona głowna  /  Aktualności

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA WARSZTATOWE "POKAZY BEZ SKAZY"!! JEDYNE TAKIE ZAJĘCIA W NASZEJ GMINIE !! " Z wykorzystaniem doświadczeń, eksperymentów i demonstracji naukowych misją jest bawić nauką i uczyć przez zabawę. Chcemy pokazać, że chemia czy fizyka to nie tylko nazwy przedmiotów w szkole, ale również fascynujące dziedziny wiedzy ludzkiej, pozwalające lepiej i głębiej zrozumieć otaczający nas świat. Dziedziny, w których można znaleźć dużo radości i satysfakcji. "

POKAZY BEZ SKAZY ODBĘDĄ SIĘ 21.05 / PONIEDZIAŁEK/ W GRUPACH. KOSZT WARSZTATÓW 5 ZŁ. PROSIMY WPŁACAĆ U NAUCZYCIELI ODDZIAŁÓW.

Rozstrzygnięcie konkursu Rodzinnego  " Polska mój kraj ojczysty" już w piątek 11.05.2018 o godzinie 10;30. Serdecznie zapraszamy dzieci- uczestników konkursu ;-)

Wszystkim biorącym udział gratulujemy pomysłów, inspiracji i miłości do Ojczyzny!

AKADEMIA Z OKAZJI UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

27.04 /PIĄTEK/ PROSIMY O ELEGANCKI UBIÓR DZIECI ODBĘDZIE SIĘ AKADEMIA Z OKAZJI UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA :) DZIĘKUJEMY

INFORMUJEMY, ŻE VI PIKNIK RODZINNY ODBĘDZIE SIĘ 10 CZERWCA- ZAPRASZAMY!!

Płyty z Dnia Babci i Dziadka można jeszcze zamiawiać u nauczycieli oddziałów bądź bezpośrednio u p. Sylwestra Jamrozika. Koszt płyt 30 zł.

Podziękowania

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki na bal karnawałowy w dniu 08.02.2018r. (w czwartek)- zabierzcie ze sobą dobre humory, mnóstwo uśmiechów i bajkowe stroje!!!!! :))))

W programie tańce, swawole, konkursy i niespodzianki :))))

Podziękowania

Serdeczne podziękowania składamy na ręce kochanych Dziadków, którzy przyjęli nasze zaproszenie na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, wykazali troskę, czułość oraz bezinteresowną pomoc- za Waszą obecność DZIĘKUJEMY.

Dziękujemy również Radzie Rodziców i wszystkim zaangażowanym Mamom za pomoc w organizacji uroczystości oraz obsługę podczas imprezy. Gorące podziękowania kierujemy na ręce Pana Dyrektora Goku- Bartłomieja Dyrcza za udostępnienie sali, obsługę nagłośnienia i dźwięku podczas uroczystości, dziękujemy również Panu Wojciechowi Pęckowi za udostępnienie sali strażackiej, Panu Sylwestrowi Jamrozikowi za profesjonalne nagranie występów dzieci oraz wszystkim, którzy okazali zainteresowanie i bezinteresowną pomoc.

Zaproszenie!

Serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji ich Święta dnia 19.01 (piątek) do Gminnego Ośrodka Kultury w Tokarni w godzinach:

10:30 występuje grupa Rybek i Muchomorków (I i II)

12:30 występują Pszczółki, Smerfy i Tygryski (III, IV i V)

ZAPRASZAMY!!!!!!!!

Drogim Przedszkolakom oraz ich Rodzicom, wszystkim współpracującym z naszą placówką i sponsorom życzmy samych pogodnych, radosnych chwil w Nowym Roku, a Święta niech przyniosą czas odpoczynku, spokoju i radości.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2018!

PRZEDSZKOLNA WIGILIA I KOLĘDOWANIE

22.12 / piątek odbędzie się uroczysta Wigilia w przedszkolu. Prosimy o odświętny ubiór dzieci i przyniesienie opłatka. Będziemy również wspólnie kolędować :)

SPOTKANIA OPŁATKOWE Z RODZICAMI- HARMONOGRAM:

18.12 /poniedziałek/ godz.13;00 Tygryski- sala oddz.Iv

19.12 / wtorek/ godz. 9:30 Rybki- sala oddz. IV,

19.12godz/wtorek/. 13:00 Smerfy-  sala oddz. V

20.12 / środa/  godz. 12:15 Pszczółki - sala IV

21.12 /czwartek/ godz. 12:15 Muchomorki - sala IV

W tym dniu prosimy ubrać dzieci odświętnie- chłopcy białe koszule, ciemne spodnie, dziewczynki białe bluzeczki/koszule i białe rajstopy- o dokładny strój można zapytać nauczyciela prowadzącego grupę. Ubranko eleganckie można przynieść do przedszkola do przebrania w danym dniu.

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z ulubionym bohaterem wszystkich dzieci- ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!!

Mikołaj przybędzie do nas w swoich saniach już w środę- 06.12!

W tym dniu będą wykonywane zdjęcia z Mikołajem przez fotografa! :)

Na spotkanie mogą przybyć również dzieci nie uczeszczające do przedszkola wraz z Rodzicami i własnym podarunkiem, który wręczy im Święty:)

ZABAWA ANDRZEJKOWA!

30.11.2017 zapraszamy wszystkie przedszkolaki na dzień wróżb i czarów! Będzie magicznie, wesoło i słodko :)

Zajrzymy w szklaną kulę, co tam nam los szykuje :)

ŚWIĘTO GRUPY "Muchomorki"

Serdecznie zapraszamy nasze urocze Muchomorki na święto swojej grupy 23.11! Startujemy od 8:00 :)

Będą tańce, hulańce, konkursy i zabawy!

Prosimy dzieci o zabranie z domu dobrego humoru :)

ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW

Zapraszamy Rodziców dzieci z grupy III "Pszczółki" na zajęcia otwarte w dniu 23.11. 2017 o godzinie 10:00

W dniu 02.10.2017r. /poniedziałek/ grupy Pszczółki (oddział III) i Muchomorki (oddział II) wyjadą na przedstawienie do MDK-u w Myślenicach na spektakl

"Kot w butach".

Informacje i zapisy dzieci u nauczycieli oddziałów.

ROK SZKOLNY 2017/2018 ROZPOCZNIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK 04.09.2017 r. Dzieci wraz z Rodzicami mogą uczestniczyć we Mszy Świętej, a później dołączyć do swojej grupy w przedszkolu. W pierwszym dniu prosimy zaopatrzyć dzieci w podpisane obuwie i worek na pantofle oraz strój zamienny, więcej informacji w innych zakładkach :)