To takie proste!
Strona głowna  /  Aktualności

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM!

JUŻ 6 GRUDNIA- SPOTKAMY SIĘ ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM W NASZYM PRZEDSZKOLU! W TYM DNIU BĘDĄ WYKONYWANE ZDJĘCIA PRZEZ PANA SYLWESTRA JAMROZIKA.

JAK CO ROKU MOŻNA PRZYPROWADZIĆ MŁODSZE DZIECI NA SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM (Mikołaj wręczy im paczuszkę zakupioną przez rodziców)! Zapraszamy !!

DZIEŃ MAGII I CZARÓW- ANDRZEJKI!

Tradycyjne andrzejki odbędą się w czwartek 29.11 :) Zapraszamy Wszystkie przedszkolaki :)

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W poniedziałek zapraszamy wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi- Misiami- na zabawy z ich udziałem w dniu ich Święta

ZAPROSZENIE!

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy "Skrzaty" na uroczyste "Pasowanie na przedszkolaka"  28 listopada o godzinie 10:00 w sali Pszczółek :)

Wycieczka grup Tygrysków i Pszczółek

Wyjazd na spektakl tatralny do Myślenic "Pocahontas- indiańska księżniczka" o 9:15. Powrót na obiad.

Koszt wycieczki 27 zł.

Spotkanie Rady Rodziców w piątek 19.10.2018 r .o godzinie 8;20.

Zapraszamy!

20.09.2018r (czwartek) zapraszamy serdecznie przedszkolaki na Święto Przedszkolaka i naszych grup! Prosimy o zabranie dobrego humoru!!

Serdecznie zapraszamy na zebranie z Rodzicami o godzinie 15;30 w czwartek tj. 06.09.2018 w sali oddziału V

Rozpoczęcie roku szkolnego!

Przedszkole jest czynne od godz.  7:00. Do godz. 16:00.

Dzieci w pierwszym dniu tj.  3 września mogą uczestniczyć we Mszy Świętej wraz z rodzicami. Po przyjściu do przedszkola prosimy o wybranie odpowiedniej szatni i grupy- dzieci 5-6 letnie sale na parterze ( grupy Pszczółki i Tygryski), dzieci 4-5 letnie piętro- grupa Muchomorki. Dzieci 3-4 letnie grupa Rybki- piętro, grupa 3 latki- grupa Skrzaty również na piętrze.

W każdej szatni prosimy wybrać znaczek dziecka ( niektóre szatnie są podwójne). W pierwszym dniu prosimy zaopatrzyć dzieci w wygodne obuwie w podpisnym worku. Prosimy również o ubranie zamienne dla dziecka.  Więcej informacji udzielimy w pierwszych dniach września oraz na zebraniu z rodzicami.

Grupa I "Skrzaty" wych. A. Hanuszek, naucz. E. Kmiecik

Grupa II "Rybki" wych. R. Leśniak naucz. E. Kmiecik